Bezpečnostní fólie jsou jednoduchou a přitom účinou ochranou skleněných ploch. Všude tam kde je požadavek na zvýšené zabezpečení skleněných plochy (obchody, provozovny apod.) jsou bezpečnostní fólie nejlepším řešením.

Bezpečnostní fólie obvykle udrží po vhození kamene nebo po tlakové vlně skleněnou tabuli v okenním rámu - sklo se rozbije, ale nevysype. Jsou prvotním tzv."zdržovacím" prvkem v zabezpečení objektu. Při delší snaze pachatele lze toto zabezpečení překonat, nicméně po úderu do skla by se měli spustit další systémy zabezpečení (zvuk.alarm, hlášení poplachu na PCO apod.) . Toto "zdržovací" zabezpečení ve většině případů pachatele od další snahy odradí.  

Veškeré naše bezp.fólie mají atesty na proražení.

Jako levnější variantu lze využít ochranné fólie, které atesty  na proražení nemají, ale lze je využít všude tam kde je zvýšené nebezpečí úrazu při rozbití skla, např.v domácnostech - dětské pokoje, školky, školy, plovárny a sportovní haly.

Veškeré naše okenní fólie zároven zabranuji průniku UV s testovanou účinnosti 99%.

Ceny bezpečnostních fólií se pohybují  od 900,-Kč/m2 do 1.500,-Kč/m2 bez DPH - dle plochy skel, složitosti instalace apod. V případě zájmu nám zašlete rozměry vašich skleněných ploch, rádi vám vypracujeme cenovou nabídku.