Polep aut


Reklamní polep dopravních prostředků je jedním z nejžádánejších produktů. Za dobu naší činnosti jsme provedli více jak 200 aplikací na auta, dodávky, autobusy, kamiony ale i vlaky, motocykly a jeden vrtulník.... :-)

U těchto polepů se nevyplácí šetřit na materiálu z kterých má být reklama realizována. Žádný jiný druh reklamy není vystaven takovému mechanickému namáhání a vnějším vlivům. Z toho důvodu používáme pouze nejkvalitnější materiály od 3M, AVERY, ORAFOL apod. Životnost těchto folií při použití vhodné laminace a správné instalaci může dosáhnout až 5 let, což je u firemních vozidel dostatečné.

Současný trend je celopolep vozů, tedy i okenních ploch. Na okna se používá perforovaná tzv.One Vision folie, skrz kterou je zachován výhled ven z vozu, autobusu apod. Bohužel kvalita těchto One vision folií zatím zdaleka nedosahuje kvalit "plných" folií, Zde je nutné počítat životností cca 6-12 měsíců, poté dochází k odlepování folie.

Zejména dopravní společnosti často vyžadují polep reflexními foliemi. Díky této aplikací je zajištěna doba účinnosti reklamy i v nočních hodinách. Níže je ukázka takové aplikce na kamion společnosti Auto Kelly, jejiž pobočky jsou zásobovány převážně nočními rozvozy. 

Veškeré námi používané folie vč.reflexních mají atesty na provoz v silničním provozu.