Jednou z nejdůležitějších činností naší agentury je výroba světelných panelů. Od malých interiérových reklam sloužících pro podporu prodeje až po velkoplošné reklamy s technologíí vypínacích backlight plachet.

Jako světelný zdroj stále více používáme LED diody, kde je spotřeba reklamy více než 10x nižší oproti zářivkám. O něco vyšší náklady na pořízení reklamy s LED se zákazníkovi vrátí v průměru do 6 měsíců na spotřebě energie. Rovněž zákazník šetří na servisu a udržbě reklamy, neboť klasické zářivky je nutné často měnit, zejména po zimě. Oproti tomu LED diody mají živovotnost až 50.000h s poklesem svítivosti pouze 10% po 15.000 hodinách provozu.Používáme pouze kvalitní LED od firmy CREE, která je špičkou ve výrobě LED. Díky tomu můžeme, na rozdíl od firem používající čínské "LED" pochybné kvality, poskytnout záruku na LED a elektroinstalaci 2roky.

Vlastní reklamní plachtu - backlight potiskneme našimi digitálnámi tiskárnami. Pro vyšší životnost je možné tisk ochránit tekutou laminaci. Druhou možností je polep plachty samolepícimi folimi, záleží na grafice reklamy.

Ke každé elektroinstalaci dokládáme klientovi revizní zprávu.